1. Gravírovanie a vyrezávanie laserom

drevené dekorácie a darčeky vyrezávané laserom

Návrh a výroba originálnych dekorácií gravírovaných a vyrezávaných laserom z preglejky a plexiskla. V mojej ponuke výrobkov nájdete: fotorámiky s ochranným plexisklom, gravírovanie fotografie, anjelov, tabuľky na dvere, box na víno, držiaky na servítky, svadobné dekorácie, tortové zápichy z dreva a plexiskla, návrh tortových zápichov na mieru, dekorácie na hroby, vianočné a veľkonočné ozdoby a mnoho iného. Realizujem aj výrobu dekorácie na mieru alebo úpravu z mojej ponuky výrobkov, so zaslaním grafického návrhu.

2. Ponuka materiálov a proces výroby

gravírovanie a vyrezávanie laserom v Bardejove

Dekorácie vyrábam z topoľovej preglejky o hrúbke 4mm, preglejky brezy-hrúbka 3mm, priehľadného, bieleho a čierneho plexiskla, strieborného a zlatého zrkadlového plexiskla (hrúbka 3mm). Na vyrezávanie a gravírovanie využívam profesionálnu laserovú gravírku Epilog. Maximálna veľkosť materiálu aká vojde do stroja je 45x30cm. Silné známky opálenia dreva od vypaľovania zapríčinené nerovnosťou preglejky ručne brúsim brúsnym papierom, aby boli dekorácie krásne čisté. Jemné známky nechávam bez zásahu. Hnedé diely vo výrobkoch natieram lazúrou na drevo. Diely v iných farbách natieram na mieru namiešanou akrylovou farbou, maľujem akvarelom alebo časti striekam akrylovým sprejom. Drevené dekorácie zložené z viacerých dielov, lepím kvalitným a veľmi silným priehľadným lepidlom.

3. Balenie

Dekorácie a darčeky z dreva a plexiskla, internetový predaj

Od návrhu, cez výrobu až po balenie výrobkov si dávam záležať. Najmä zápichy sú veľmi krehké, preto robím maximálne opatrenia, aby boli dekorácie doručené bez poškodenia. Dekorácie odosielam v kartónových 3VVL krabiciach. V krabici sú ešte chránené v kartónových preložkách, obalené bublinkovou fóliou a spevnené streč fóliou. Voľný priestor v krabici vystužím baliacim papierom. Pri niektorých menších výrobkoch (samostatná svadobná šípka, menovka na dvere...) objednávku odosielam v ochrannej bublinkovej obálke.