Gravírovanie fotky do dreva

Gravírovaná fotografia do dreva bude originálnym darčekom. Na výber je z viacero dizajnov a v ponuke je aj gravírovaná fotka s vlastným textom. Veľmi dôležité je zaslanie kvalitnej digitálnej fotografie. Vašu fotku mi môžete zaslať aj pred vytvorením objednávky na e-mail. adresu a napíšem Vám, či bude použiteľná na pekný výsledok.

Počet produktov: 15

Zobrazuje sa 1-15 z 15 položiek

Aktívne filtre

Drevená fotografia gravírovaná laserom

Cena 18,00 €

Hĺbkové gravírovanie fotky do dreva v klasickom dizajne s jednoduchým stojančekom. Potešte seba či obdarujte Vašich najbližších originálnym dreveným darčekom.

Gravírovaná fotografia do dreva Srdce

Cena 35,00 €

Hĺbkové gravírovanie fotografie do dreva v tvare srdca s gravírovanou ikonou nekonečnej lásky. Drevená stojaca dekorácia položená na originálnom podstavci.

Gravírovanie fotky do dreva strom

Cena 25,00 €

Gravírovaná fotografia v tvare stromu s vlastným textom na podstavci bude originálnym dreveným darčekom a krásnou dekoráciou v interiéri.

Stojan na perá a mobil s gravírovanou fotkou

Cena 35,00 €

Drevený stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotografiou bude originálnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Pohľad na dekoráciu s Vašou zaslanou fotkou spríjemní deň a urobí ho krajším. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo...

Stojan na perá a mobil s gravírovanou fotkou Mini

Cena 27,00 €

Stojan z preglejky na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Pohľad na dekoráciu s Vašou zaslanou fotkou spríjemní deň a urobí ho krajším. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími...

Stojan na perá s vlastnou gravírovanou fotografiou

Cena 28,00 €

Drevený stojan na perá s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími priateľmi.

Gravírovanie fotky, drevený stojan na perá

Cena 18,00 €

Stojan z preglejky na perá s vlastnou gravírovanou fotkou bude originálnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími priateľmi.

Drevená fotografia bez stojančeka

Cena 15,00 €

Gravírovaná fotografia do dreva s využitím na rôzne kreatívne využitie. Môžete ju nalepiť, zavesiť alebo vyskladať rodinnú dekoráciu z viacero fotiek.