Gravírovanie fotky do dreva

Drevená gravírovaná fotografia bude originálnym darčekom. Na výber je z viacero dizajnov. V ponuke je aj dekorácia s možnosťou vlastného textu. Veľmi dôležité je zaslanie kvalitnej fotografie. Môžete mi zaslať aj viac fotografií, vyberiem najvhodnejšiu na gravírovanie a rád Vám poradím aj s výberom dizajnu.

Počet produktov: 14

Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

Aktívne filtre

Drevená fotografia č.7

Cena 18,00 €

Hĺbkové gravírovanie fotky do dreva dizajn č.7. Potešte seba či obdarujte Vašich najbližších originálnym dreveným darčekom.

Gravírovanie fotografie č.4

Cena 22,00 €

Hĺbkové gravírovanie fotky do dreva v tvare srdca v jedinečnom dizajne č.4.

Gravírovaná fotografia do dreva Srdce

Cena 30,00 €

Hĺbkové gravírovanie fotografie do dreva v tvare srdca, s gravírovanou ikonou nekonečnej lásky. Drevená stojaca dekorácia na originálnom podstavci.

Gravírovaná drevená fotografia na stojančeku

Cena 20,00 €

Gravírovaná drevená fotografia so stojančekom v ozdobnom dizajnovom prevedení.  Potešte seba či obdarujte Vašich najbližších originálnym dreveným darčekom.

Drevený stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou...

Cena 35,00 €

Drevený stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotografiou bude originálnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Pohľad na dekoráciu s Vašou zaslanou fotkou spríjemní deň a urobí ho krajším. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo...

Stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotkou Mini

Cena 27,00 €

Stojan z preglejky na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Pohľad na dekoráciu s Vašou zaslanou fotkou spríjemní deň a urobí ho krajším. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími...

Stojan na perá s vlastnou gravírovanou fotografiou

Cena 28,00 €

Drevený stojan na perá s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími priateľmi.

Gravírovanie fotky, drevený stojan na perá

Cena 18,00 €

Stojan z preglejky na perá s vlastnou gravírovanou fotkou bude originálnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími priateľmi.

Drevená fotografia bez stojančeka

Cena 16,00 €

Gravírovaná fotografia do dreva s využitím na rôzne kreatívne využitie. Môžete ju nalepiť, zavesiť alebo vyskladať rodinnú dekoráciu z viacero fotiek.