Drevené dekorácie

Dekorácie nie sú skladom, výroba je až po objednaní a úhrade. Upozorňujem, že momentálne je doba doručenia objednávky od 3 do 8 prac. dní po úhrade (uhradení sumy na účet), v závislosti od zvolenia dopravcu. V-eshope je možnosť aj osobné vyzdvihnutie po tel. kontakte v Bardejove. Ak si objednávate dekorácie, ktoré majú obsahovať Váš vlastný text, píšte ho prosím s diakritikou.

Počet produktov: 367

Zobrazuje sa 1-15 z 367 položiek

Aktívne filtre

Drevený fotorámik s údajmi o narodení bábätka

Cena 33,00 €

Drevený fotorámik s údajmi o narodení bábätka na stôl aj zavesenie na stenu. K fotorámiku viem vytlačiť aj Vašu digitálnu fotografiu.

Drevený svadobný fotorámik

Cena 33,00 €

Drevený svadobný fotorámik s vlastným gravírovaným textom, a tiež možnosťou tlače digitálnej fotografie.

Rámik na fotku Srdce hnedý

Cena 27,00 €

Drevený závesný fotorámik v tvare srdca s úpravou a vytlačením Vašej digitálnej fotografie.

Závesný drevený anjel

Cena 25,00 €

Autorský závesný drevený anjel v troch farebných prevedeniach. Skrášlite si interiér, či potešte Vašich najbližších jedinečným dreveným darčekom.

Drevený anjel s textom-Rodina žena

Cena 26,00 €

Originálny drevený anjel pre rodinu, s gravírovaným textom v dizajne dievča/žena. Maľovaná dekorácia je dostupná v štyroch farebných prevedeniach.

Drevený Anjel priateľstva

Cena 26,00 €

Autorský drevený anjel priateľstva s gravírovaným textom bude krásnym darom. Maľovaná dekorácia je dostupná v troch farebných prevedeniach.

Drevené svadobné magnetky 8

Cena 1,00 €

Drevené magnetky pre svadobných hostí budú krásnym darčekom a pamiatkou na Váš veľký deň.

Svadobná magnetka 7

Cena 1,00 €

Drevené svadobné magnetky č.7 budú elegantným darčekom pre svadobčanov a krásnou pamiatkou na Vašu svadbu.

Poďakovanie rodičom na svadbe

Cena 20,00 €

Drevená svadobná dekorácia poďakovanie rodičom v tvare srdca v modernom dizajne, v ponuke aj s možnosťou celého vlastného textu.

Svadobné poďakovanie rodičom s fotorámikom

Cena 34,00 €

Drevené svadobné poďakovanie rodičom s fotorámikom, ikonou svadobného páru a ochranným plexisklom. V ponuke mám aj poďakovanie s možnosťou celého vlastného textu.

Svadobný tortový zápich ART 2

Cena 22,00 €

Svadobný tortový zápich ART 2 s menami novomanželov v elegantnom dizajnovom prevedení. Mená na svadobnej torte budú krásnym doplnkom vo Váš veľký deň.

Svadobná šípka Svadba

Cena 8,00 €

Drevená svadobná šípka Svadba s ilustráciou svadobného páru.

Svadobný nápis Nevesta

Cena 2,50 €

Svadobný nápis Nevesta na rôzne kreatívne využitie, vyrezaný laserom z preglejky o hrúbke 4mm. V ponuke je výroba dekorácie z rôznych materiálov. Dĺžka: 15cm

Anjel s menom a modlitbičkou

Cena 28,00 €

Drevený anjel s menom a modlitbičkou pre chlapčeka aj dievčatko, s vlastným gravírovaným textom v podstavci. Anjel-Symbol energie, harmónie, lásky, ochranca nás a našich blízkych. Drevený anjelik s vlastným gravírovaným textom v podstavci. Do podstavca je vhodné meno dieťaťa alebo iný text 1 max...