Kancelárske drevené dekorácie

Originálne kancelárske dekorácie vyrezávané laserom z topoľovej preglejky, s možnosťou vlastného gravírovaného textu alebo firemného loga.

Počet produktov: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre

Drevený organizér s vlastným gravírovaným textom

Cena 22,00 €

Drevený organizér s priehradkami s vlastným gravírovaným textom alebo logom firmy. Drevený stojan má 5 priehradiek a abstraktné bočné dizajnové prevedenie. Organizér je určený na perá, ceruzky, fixky, nožnice, odlamovací nôž, lepidlá, štetce či mobil.

Drevený stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou...

Cena 33,00 €

Drevený stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotografiou bude originálnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Pohľad na dekoráciu s Vašou zaslanou fotkou spríjemní deň a urobí ho krajším. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo...

Stojan na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotkou Mini

Cena 25,00 €

Stojan z preglejky na perá a mobil s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Pohľad na dekoráciu s Vašou zaslanou fotkou spríjemní deň a urobí ho krajším. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími...

Stojan na perá s vlastnou gravírovanou fotografiou

Cena 25,00 €

Drevený stojan na perá s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími priateľmi.

Gravírovanie fotky, drevený stojan na perá

Cena 17,00 €

Stojan z preglejky na perá s vlastnou gravírovanou fotkou bude krásnym a praktickým doplnkom na pracovnom stole. Častým námetom gravírovania je fotografia rodiny, spoločná fotografia s láskou alebo najlepšími priateľmi.